Благотворительная акция по вручению книжек, подаренных польскими библиотеками

Благотворительная акция по вручению книжек, подаренных польскими библиотеками

13 травня 2021 р. в Центру національних культур ЗОУНБ відбулась благодійна акція з вручення книжок, подарованих польськими бібліотеками.

 

Подія відбулась за ініціативи Союз Поляков Запорожье Полония, в присутності Петра Стаханчика, генерального консула, Михаіла Банаша, віце-консула, Барбари Кочмарчик, віце-консула Генерального Консульства Республiки Польща у Харкoві.

В дарунок передали більше 870 видань польською мовою від трьох бібліотек Польщі. Представники Генерального Консульства також подарували книги, видані Генеральним Консульством Республіки Польша в Україні польською та українською мовами.

 

Петро Стаханчик, генеральний консул, відзначив важливість того, що Запорізька обласна універсальна наукова бібліотека готова прийняти та в подальшому працювати з літературою, присвяченою історії, культурі, сьогоденню, видатним особистостям Польщі. Директор бібліотеки Ольга Волкова подякувала за дарунки та підкреслила, що ця література буде цікава не тільки етнічним полякам, але й відвідувачам бібліотеки різних вікових категорій.

 

У заході брали участь і привітали присутніх заступник директора департаменту – начальник управління міжнаціональних відносин ЗОДА Павло Мяло, голова Асоціації національних меншин Запорізької області Науфаль Хамдані.