Открытие памятников св. Яну Павлу 2 и Феликсу Мовчановскому

Открытие памятников св. Яну Павлу 2 и Феликсу Мовчановскому
6 лютого СПЗ Полонiя взяли участь у важливому заходi з нагоди відкриття пам’ятника Святому Іоанну Павлу II і міському голові Олександрівська Феліксу Мовчанівському, вулиці ім. Св. Івана Павла ІІ відбулися в сквері ім. О. Пушкіна біля Санктуарію Бога Отця Милосердного Римської католицької церкви.
В заходах взяли участь представники посольств та консульств Республіки Польща в Україні – зокрема, Надзвичайний і Повноважний посол Республіки Польща в Україні Бартош Ціхоцький (м. Київ), керівники РКЦ, зокрема Архієпископ РКЦ Мечислав Мокшицький (м.Львів), єпископ-ординарій Харківсько-Запорізької дієцезії РКЦ Павло Гончарук, єпископ-помічник Харківсько-Запорізької дієцезії РКЦ Ян Собіло. Серед учасників заходу були також екзарх Донецький Української греко-католицької церкви Степан Меньок, настоятель громади Вірменської апостольської церкви тер Юсик Нуріджанян.
На заході були присутні представники обласної та міської влади, лідери польських та національно-культурних товариств міста і області, науковці і співробітники закладів вищої освіти, краєзнавці, представники громадськості, меценати.